• Rok szkolny 2023/2024

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 I PASOWANIE PIERWSZAKÓW - 4 września 2023r.

NIEPODLEGŁOŚĆIOWYM

Spotkanie z policjantem - 13 września 2023r.

SPRZATANIE ŚWIATA 2023 - 15 września 2023r.

WYJAZD DO KINA HELIOS W OLSZTYNIE KLASY 7 I 8 NA FILM "MRU i JA"

DZIEŃ BEZ PLECAKA - 13 PAŹDZIERNIKA 2023r. (PIĄTEK)

Zabawa sztuką- poczuj się jak Pablo Picasso w wykonaniu uczniów klasy IV

Co widzisz w plamie? Malowanie kawą przez uczniów klasy IV - 10.11.2023r.

Barwy narodowe w wykonaniu uczniów klasy III - 9.11.2023r.

AKADEMIA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI -

film -  Zerówka i przedszkole: https://youtu.be/2ww3QKrQsdY

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA "MISTRZA ORTOGRAFII"

W SZKOLNYM "DYKTANDZIE NIEPODLEGŁOŚCIOWYM"

BUDUJEMY INSTRUMENTY  KL. I-III  - GRZECHOTKI

BUDUJEMY INSTRUMENTY KL. I-III  - GITARY

MIKOŁAJKI ZE STRAŻAKAMI - 6 grudnia 2023r.  - film "MIKOŁAJKI W GROMIE"

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA - 20 grudnia 2023r.

WRĘCZENIE NAGRÓD  ZA "KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ" - 20 grudnia 2023r.

Wyróżnieni uczniowie: Kornelia Agaczewska, Izabela Chylińska, Weronika Janowska,
                                               Lena Jankowska i Lena Jakubowska.                                                GRATULUJEMY!

WOŚP - 28 stycznia 2024

BAL KARNAWAŁOWY - 8 lutego 2024r.

"UZALEŻNIENIA"  SPOTKANIE Z POLICJANTKĄ - 29 lutego 2024r.

Obchody Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole

WYCIECZKA DO SZCZYTNA KLAS 4-8  - 4 marca 2024r.

- spacer po ruinach zamku

- spektakl w MDK-u  "MITY GRECKIE"

LEKTUROWY POKAZ MODY - 13 marca 2024r.

Spotkanie z pisarką panią Małgorzatą Urszulą Laską - 26 marca 2024r.

W środę 26 marca naszą szkołę już po raz drugi odwiedziła pisarka dla dzieci pani Małgorzata U. Laska. Pani Małgosia urodziła się na Kurpiach, ale od wielu lat mieszka i pracuje w Niemczech, we Frankfurcie nam Menem. Tutaj  współpracuje z Magazynem Polonijnym pt. „Twoje Miasto”, w którym promuje polskich autorów i zachęca do czytania polskich książek.
                    Nasi uczniowie, ci starsi i ci młodsi, mieli okazję zapoznać się
          z najnowszą twórczością Pani Małgosi, która wydała już kilkanaście książek, tj. „Notros”, „Tajemnica żabiej wyspy”, „Pan Dreptusiński”, „Wszyscy jesteśmy potrzebni”, „Tylko wróć” i in. Tematyka książeczek dla dzieci związana jest przede wszystkim z ochroną środowiska, a ich bohaterami są zwierzęta będące pod ochroną lub zagrożone wyginięciem.

Młodsi uczniowie obejrzeli również teatrzyk kamishibai, który posłużył do zilustrowania napisanych przez autorkę zagadek o zwierzętach. Starsi natomiast wzięli udział w pogadance na temat korzyści płynących
          z czytania.

Na zakończenie chętne osoby mogły kupić wybrane książeczki ze specjalną imienną dedykacją i autografem. Dziękujemy pani Małgorzacie za przyjęcie zaproszenia i miłą atmosferę podczas spotkania. Życzymy również dalszych sukcesów literackich.

Wyjazd klasy 7 i 8 na sadzenie lasu do Leśnictwa Jęczniki - 19 kwietnia 2024r.